RTGD’den Sabah Raporu programına armağan

RTGD’den Sabah Raporu programına armağan

RTGD’den yapılan yazılı açıklamaya nazaran, bu yıl 41. kuruluş yıl dönümünü kutlayan dernek, “2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri”nin kazananlarını belirledi.

16 farklı kategori ve 3 kişisel armağan ile yekun 19 armağan belirleyen RTGD, 15 radyo ve televizyon ile 18 programcıya armağan verilmesini kararlaştırdı. 5 kolda hatun televizyoncu ve radyocular armağana layık görüldü.

 

BLOOMBERG HT VE SHOW TV’YE ARMAĞAN

Yılın Iktisat Programı Medya Oscarı’na Bloomberg Tv’de yayımlanan Sabah Raporu programı ile Gökhan Şen ve Açıl Sezen layık görüldü.

Yılın Aktüel Kuşak Programı Medya Oscarı’nı da Show TV’de yayımlanan Zahide Yetiş’le Zahide Yetiş aldı.

RTGD Lideri Şebnem Bursalı, armağanların 29 Ağustos Perşembe akşamı düzenlenecek merasimle sahiplerini bulacağını belirtti.

Armağana layık görülen kişi ve kuruluşların titiz bir inceleme sonucunda belirlendiğini kaydeden Bursalı, “Dernek olarak bu yıl 41. yılımızı kutlamanın memnunluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Her yıl radyo ve televizyon kuruluşlarımız ve meslektaşlarımız arasında 3 aşamalı olarak belirlenen armağanlarımız, bu yıl da gerçek emek sahiplerine gitti. Armağan alan tüm kurumlarımızı ve meslektaşlarımızı bir defa daha kutluyoruz.” tabirlerini kullandı.

fxweb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir